Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

DJ Yantimer

19 sierpnia @ 20:00 - 20 sierpnia @ 01:00

DJ działający nieprzerwanie od 1999 roku. Oprócz imprez krajowych, wystąpił także m.in. w Brazylii, Nowym Jorku, Paryżu, Londynie, Dublinie, Brukseli, Sarajewie i w
wielu innych miejscach. Prezentowany przez niego styl DJ-ski to brzmienia house i funk zmiksowane z muzyką etniczną. Często gra na żywo z muzykami: perkusistami, trębaczami, saksofonistami. Miksuje m.in. house / afro house / global tunes / brasilian grooves / balkan beat. Działa również jako producent muzyczny. Od 2020 roku wydał 4 EP-ki, bazujące na klasycznym brzmieniu house, zmiksowanym z wpływami afro & latin. Set DJ-ski NÉ SAMBA (z j. portugalskiego „To nie samba”), łączy brzmienie house z elementami brazylijskich instrumentów perkusyjnych. Od roku 2021 Yantimer zremiksował 8 polskich piosenek, z gatunku pop, funk i soul, używając charakterystycznej dla siebie mieszanki wpływów muzyki house, afro, jazz i latin. Wśród artystów, którzy zgodzili się na remixy ich piosenek znaleźli się m.in.
Grzegorz Turnau, Stanisław Soyka, Łąki Łan, Jarecki, Tymek i inni. Zgodę na remixy piosenek Andrzeja Zauchy wyraziła jego córka, Agnieszka.

Start: 18:00
Dj set: 20:00

Szczegóły

Początek:
19 sierpnia @ 20:00
Koniec:
20 sierpnia @ 01:00